Roto skladací systém – otvorí všetky priestory


Patio 6080 je elegantný systém kovania pre skladacie posuvné dvere, ktorý  účinným spôsobom otvára priestor. Každé krídlo sa dá pohodlne posunúť na bok, čím šetria priestor. Takýmto spôsobom sa dá každý priestor otvoriť do celej svojej šírky – použiteľné na veľké priechody, terasy alebo zimné záhrady, ako aj na konferenčné, hosťovské alebo pracovné priestory. Patio 6080 má nízkoprofilový tepelne uzatvorený prah, ktorý pri otvorení nie je prekážkou v prechode, preto pri vchádzaní a vychádzaní nevzniká nebezpečie potknutia – to je zaujímavou výhodou napríklad pre rodiny s malými deťmi ako aj do bezbariérových bytov a priestorov. Samozrejme sme mysleli aj na optimálne vetranie priestoru. Umožňuje to zabudované otváravo sklopné krídlo, ktoré je použiteľné nezávisle od skladacích posuvných krídiel. V každodennom použití slúži ako dverové krídlo, so všetkými prednosťami balkónových alebo terasových dverí.

Široké spektrum použitia.

Kovanie Patio 6080 pre skladacie posuvné dvere sa dá výborne použiť na všetky bežné profily z dreva, drevo-hliníka, plastu a hliníka.

Funkčné a pekné zároveň.

Vďaka optimalizovanej technológii pojazdného mechanizmu ako aj vodiacim kolieskam s ihličkovými ložiskami sa môžeme presvedčiť o dokonalých funkčných vlastnostiach kovania Patio pre skladacie posuvné dvere. Úzke a ploché diely majú povrch upravený práškovou technológiou, vo viacerých farbách, ktoré umožňujú realizáciu individuálnych konštrukcií.

Dokonalá ochrana voči kondenzácii vlhkosti.

Kvôli tepelným rozdielom vzniká v prahovej časti dverí vlhkosť. Aby sme tomu zabránili, disponuje Patio tepelne uzatvoreným prahom a upraveným systémom tesnenia. S protišmykovou brázdou vybavená doplnková krycia koľajnica chráni pred znečistením v prechodovej časti.

Výborné možnosti nastavenia.

Závesy sú plynule nastaviteľné +/– 3 mm jedným imbusovým kľúčom. Nastaviteľné upevňovacie body umožňujú optimálne prispôsobenie k aktuálnemu profilovému systému, taktiež umožňujú nastavenie prekrytia.


Premyslené detaily Vodiaca koľajnica Možnosť nastavenia +/-3mm