Roto DoorPlus – s bezpečnosťou viac rozmanitosti


Roto DoorPlus uzatvára okruh produktov, ktoré popri viacbodových uzamykacích systémoch a závesoch sú rovnako potrebné pre funkcionalitu vchodových dverí. V programe DoorPlus nájdete kvalitné cylindrické vložky, elektrické otvárače (bzukače), dverné kľučkové garnitúry a prahové tesnenia.

DoorPlus cylindrické vložky sú vybavené systémom 6-čapov. V ponuke je klasický systém s možnosťou obojstrannej použiteľnosti kľúča alebo cylindre vybavené z jednej strany s gombíkom.

Kľučkové garnitúry presvedčia svojimi klasickými tvarmi v rôznych farbách a možnosťou aplikácie na rôzne hrúbky krídel dverí.

Elektrické otvárače (bzukače) vyhovujú do každých dverí, či sa jedná o PVC, drevené alebo hliníkové dvere. Možnosti výberu sú s aretačným čapom a s manuálnym odistením.

DoorPlus prahové tesnenia sa pri uzatvorení dverí automaticky vystrčia a tak utesnia medziprahový priestor. Integrovaný komôrkový profil so silikónovým tesniacim profilom a s predsunutým kefkovým tesnením zabezpečia ideálne tepelno-technické vlastnosti výrobku.

Kombináciou elementov z rôznych produktových línií DoorSafe, DoorLine, DoorBase a DoorPlus vám garantujeme perfektnú súhru všetkých komponentov, bezúdržbovosť a spokojnosť na dlhé roky.